Nyers vegán brownie, chia magos ribizli öntettel
A nyers brownie mindig egy csoda. Olyan embert nem láttam még, akinek ez ne ízlett volna. Kakaós, krémes, mégis kicsit darabos, ropogós a magok miatt. Ehhez a tömör édes ízhez nagyon megy a ribizli savanykás, élénk zamata… A ribizlis pépből zselés krémet varázsol a chia mag, ezért is nagy kincs …





