A töltelékhez is mindent beleteszünk az aprítógépbe, és morzsásra aprítjuk a zöldségeket. Nem sózzuk, hogy a zöldségek íze érvényesüljön, és azért sem, mert a sótól levet eresztenek a növényi rostok, és el fog ázni a torta. A miso kihagyható, de vele sokkal finomabb. Az utifűmaghéj azt a célt szolgálja, hogy a zöldségekből kiengedett levet felszívja, és biztosítsa a megfelelő állagot. Ha készen vagyunk, rásimítjuk az alapra, jól lenyomkodjuk kanál hátuljával.